top of page
Antalya sosyal medya yönetimi web tasarım websitenburada.com

Sosyal Medya Yönetimi, Facebook Reklamları İnstagram Reklamları

Sosyal Medya Danışmanlığı

Antalya Reklam Ajansı

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medya günümüzde hayatımızın çok büyük bir bölümünü içerisinde bulundurmakta, aradığımız bir çok ürün ve hizmeti sosyal medya aracılığıyla almaktayız. Sizde dijital mecraların farkına varıp burada işletmenizi büyütmek ve daha geniş bir kitleye hizmet vermek isterseniz biz profesyonel ekibimizle işletme hesaplarınıza özel video, fotoğraf, post ve story hizmetlerimizle sizin yerinize markanızı dijital mecralarda yönetelim.

Firmaların kendisini tanıtabilmeleri, ürünlerini pazarlayabilmeleri için büyük bir potansiyeli olan Facebook’ta yer almak önemlidir. Ancak firmalar, işletmeler için sosyal medyaya zaman ayırabilmek ayrı bir iş yükü gerektirmektedir. Ayrıca profesyonel bir şekilde içerik tasarımı ve düzenli bir şekilde içerik girişi sağlanmadığı zaman firmaların kurumsal kimlikleri zarar görmektedir.

İNSTAGRAM REKLAMLARI

Facebook’la birleşen instagram sosyal mecrası 1 milyar kullanıcıyı geçmiş bulunmakta. Ülkemizde de yoğun olarak kullanılan instagram çok ciddi bir reklam ve satış yapılabilecek potansiyel bir alan olmaktadır.
 
Genel olarak genç bir kitleye hitap eden instagram, aynı Facebook gibi birçok yaş grubundan insan tarafından kullanılmaktadır. Bu yüzden reklamlarınızın dilden dile dolaşması ve etkileşim alması bakımıdan instagram çok önemli bir sosyal mecradır.

FACEBOOK REKLAMLARI

Neredeyse artık herkesin bir akıllı telefonu ve facebook hesabı olduğunu düşünürsek Facebook’un reklam yapabilmek için çok etkili bir alan olduğu da aşikardır.
 
Facebook ilk kurulduğunda genellikle gençlere hitap ediyorken şu an her yaş kesimine hitap edebilmektedir. Kurulduğu günden bugüne çok hızlı büyüyen ve en çok sosyal medya kullanıcısına sahip olan Facebook güzel bir reklam alanıdır.

bottom of page